HOME2020-01-13T13:05:46+00:00

TELEFON

ADRESA

Sektori Rinia, Rruga “Vath Turja”

TELEFON

ADRESA

Sektori Rinia, Rruga “Vath Turja”

Rreth IsoTeckITALBA

E vendosur në bregdetin qendror shqiptar, vetëm 10 minuta larg portit të Durrësit dhe në qendër të Mesdheut, përballë porteve italiane, Isoteck-Italba sh.p.k,
mbi një sipërfaqe prej 30,000 m2, Isoteck-Italba sh.p.k merret me prodhimin e paneleve sandwich, me fletë prej çeliku të galvanizuar dhe të paralyer dhe me mbushje poliuretani.

Na kontaktoni per te marre me shume info, apo preventiv per projektin tuaj .

KONTAKTO

SHEMBUJ & PROJEKTE

Foto te projekteve te realizuara dhe pamje nga fabrika e prodhimit.

SHIKO ME SHUME

PARTNERET

LAJME & BLOG

Te rejat me te fundit nga kompania.

Hello world!

January 11th, 2020|

Welcome to WordPress. This is your first post. Edit or delete it, then start writing! [...]

KERKO INFORMACION

Deshiron me shume informacion apo nje preventiv? Ploteso fushat per te na kontaktuar.

KONTAKTO MOBILE

00355672086666

KONTAKTO EMAIL

isoteckitalba@gmail.com

KONTAKTO MOBILE

00355672086666

KONTAKTO EMAIL

isoteckitalba@gmail.com